En helt ny generasjon konvolutteringsmaskin, enklere bruk og bedre kontroll.
Hopp over seksjon - Til hovedinnhold - Topp
|
|
|
FPi4530 har 3 A4 matere, som kan seriekoples. |
FPi 4500 serien består av kompakte bordmodeller som løser dine individuelle behov for postbehandling på en profesjonell måte, pålitelig, stille og ikke minst raskt. Du har full kontroll og enkel bruk via det nye "touch screen" kontrollsystemet. Skulle en feil skje i maskinen har den markedes letteste tilgang til hele papirbanen.
Velg modell - kan også bygges ut etter behov
Innovativ farge touch screen
Alle maskinens funksjoner kan lett og intuitivt kontrolleres med det interaktive grafiske displayet. Opp til 20 jobber kan programmeres (dokument type, fals, adresseposisjon, etc.) er enkelt å velge. Tekst og bilde hjelper deg gjennom oppsettet.

Denne funksjonen gjør bruken til en lek. Alle kan bruke maskinen. Velg "fill & start". Systemet måler automatisk konvolutter og dokumenter. Så er det bare å kjøre.
![]()
Bedre sikkerhet er vanskelig å få. Her er ingen fotocelle som dekkes av papirstøv. "Real sheet control" måler faktisk tykkelse på dokumentet som skal pakkes, slik at feil unngås.
![]()
Den unike stillegående og kraftige falseenheten håndterer opp til 10 ark av gangen av varierende størrelse i en operasjon
![]()
Kontinuerlig drift. Alle A4 matestasjoner kan programmeres slik at de trekker fra en mater til den er tom , så starter den på neste arkmater, mens du fylle opp den første. Effektivitets økning med feeder swap.
Typiske bruksområder
Markeds- og salgsavdelinger - til salgsbrev, DMer og kampanjer
Personal og økonomi - til lønn, faktura og purringer
Teknisk og support - servicebrev, oppdateringer og serviceavtaler
Mål (B/D/H): 120x42x68cm Vekt: 80 kg
Postrom Maskiner AS © 2006-12 - Innholdsoversikt | Siteman CMS - KP